9 comments on “Pokonana przez Przejście

  1. Wow ! Jesteś niesamowita! Gratuluję! Twardzielka z Ciebie! Szacun! Jestem naprawdę pod wrażeniem! Przy takich przeciwnościach podjąć walkę ze słabością własnego ciała to wielki wyczyn! Brawo! A tekst czyta się z zapartym tchem. Pozdrawiam bardzo serdecznie:) Dużo zdrówka! :):)

  2. BRAWA za CHARAKTER!!!!!
    Współczuje z powodu dolegliwości i życzę szybkiego powrotu do zdrowia szczególnie ze w planach masz jeszcze KAMPINOS jak dobrze pamiętam.

  3. Przejście wymaga dużo uwagi, dogrania szczegółów, poświęcenia. Tam się nie prześlizgniesz, nie ma taryfy ulgowej, nie ma drogi na skróty. Albo się odpowiednio przygotujesz, albo skończysz, tak jak skończyłaś. Determinacji Ci nie zabrakło, szacun wielki za wytrwałość, ale obycia z górami, z trasą ultra na pewno. Musisz to nadrobić: trochę więcej gór, trochę więcej spacerów na długich dystansach. Zabieraj ze sobą plecak z bukłakiem, prowiant. Testuj płyny i jedzonko, lepiej startować ze sprawdzonym prowiantem. Przygotuj się na to że organizm po trzydziestej którejś godzinie napierania rozsypuje się, psycha zaczyna siadać, kryzys pojawia się i znika. I że może boleć, boleć do samego końca, do mety.

    • Masz całkowitą rację. Na szczęście z porażek można wyciągać mądre wnioski. Zrobiłam 4 strony notatek o swoich błędach i niedociągnięciach. Będzie więc z czego czerpać wiedzę

  4. Wow, Ultrasetka, na prawde silna z Ciebie babka! Podziwiam, że zdecydowałaś sie wystarować pomimo takich akcji.
    Przejscie jeszcze na Ciebie poczeka. Nie teraz, to za rok.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s